Specjalista ds. Utrzymania Ruchu

Oferta pracy dodana przez: YAWAL SA, w dniu: 2021-04-29

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Specjalista  ds. Utrzymania Ruchu

Pełna treść ogłoszenia:

FINAL S.A. jest nowoczesną i dynamiczną firmą zajmującą się produkcją profili aluminiowych i ich anodowaniem, lakierowaniem i prefabrykowaniem. FINAL S.A. należy do Grupy Kapitałowej Yawal, która odgrywa jedną z kluczowych ról w branży. Zatrudniamy łącznie ponad 600 pracowników.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Specjalista  ds. Utrzymania Ruchu

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Zadania:

  • Organizacja i zarządzanie magazynem części zamiennych w Dziale Utrzymania Ruchu
  • Odpowiedzialność za zgodność stanów magazynowych oraz okresowa inwentaryzacja
  • Zamawianie części zamiennych zgodnie z zapotrzebowaniem, negocjowanie cen z dostawcami
  • Koordynacja prac związanych z instalacjami, przeglądami oraz serwisami maszyn
  • Rozwój, optymalizacja oraz wdrażanie nowych rozwiązań w obszarze utrzymania ruchu
  • Współpraca z działem produkcji w zakresie poprawy wydajności
  • Prowadzenie dokumentacji w obszarze utrzymania ruchu, w tym rozliczanie zużycia mediów

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie, mile widziane wyższe techniczne
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Znajomość zagadnień z dziedziny hydrauliki, pneumatyki oraz mechaniki
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Bardzo dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • Mile widziana znajomość obsługi systemów ERP, CMMS
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Inicjatywa w działaniu oraz poczucie odpowiedzialności w zakresie bezpieczeństwa

Zapewniamy:

  • Ciekawą pracę w innowacyjnej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wsparcie doświadczonych pracowników na etapie wdrożenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Przyjazną atmosferę
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Dodatkową opiekę zdrowotną
  • Dofinansowanie do karty Multisport.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV  wpisując w tytule nazwę stanowiska na adres: praca@final.pl

Prosimy o zamieszczenie w CV klauzuli o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej i przyszłych* rekrutacji.”

Dodatkowe informacje:

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 32 299 00 00 , E-mail: praca@yawal.com

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: Usługi-Częstochowa.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty