Service Desk/ Help Desk IT

Oferta pracy dodana przez: Jowita Orlowska Arche Consulting, w dniu: 2021-09-24

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Poszukuje pracownika Help Desk.
Chciałbyś zacząć swoją przygodę w pracy jako IT?
a może jesteś na początku swojej kariery z IT, chciałbyś się rozwijać, a tym samym na prawdę dobrze zarabiać?
zadzwoń, zapytaj. To nic nie szkodzi.
Jeżeli tak to Ta praca jest dla Ciebie - APLIKUJ już teraz! :
Zadzwoń: +48 601 651 859
lub napisz na maila: Jowita.orlowska@arche-consulting.pl
Główne zadania Service Desk:
  • zbieranie dokumentacji dot. błędów,
  • monitorowanie rozwiązywania problemów,
  • pomoc użytkownikom w ramach pierwszej linii wsparcia helpdesk: przyjmowanie, rejestrowanie i obsługa zgłoszeń,
  • bezpośrednie oraz zdalne wsparcie techniczne użytkowników w zakresie aplikacji, oprogramowania, urządzeń mobilnych i sprzętu komputerowego,
  • obsługa korespondencji chat, mail,
  • praca z danymi w wewnętrznym systemie,
  • delegacja zaawansowanych przypadków do drugiej linii wsparcia.

Wymagania:

  •  dobra znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • podstawowa wiedza techniczna/informatyczna,
  • znajomość MsOffice Tenant.

Nasz Klient oferuje:

  •  atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • realna możliwość awansu.
  • szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych
  • nauka przez praktykę „Training On The Job

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Częstochowa. Możliwa praca zdalna!

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 601 651 859

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: Usługi-Częstochowa.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty