Instruktor zajęć ROBOTYKI w przedszkolach na terenie Częstochowy

Oferta pracy dodana przez: Kosmos Edu, w kategorii: Administracja biurowa

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: Kosmos Edu, w dniu: 2019-11-21

Pełna treść ogłoszenia:

Praca od 1 GRUDNIA !!!

Praca z dziećmi w wieku przedszkolnym.

Opis stanowiska:

• Prowadzenie zajęć z robotyki w przedszkolach.

Oferujemy:

• Stałą pracę w ogólnopolskiej firmie.

• Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie

• Około 3-4 godzin pracy dziennie

• Szkolenia wdrażające do specyfiki pracy na wymienionym stanowisku.

• Bogate wyposażenie niezbędne do prowadzenia zajęć (sprzęt wykorzystywany na zajęciach oraz przewodniki, literatura i scenariusze zajęć).

• Dodatkowe bonusy wynikające z zaangażowania na stanowisku pracy.

Wymagania:

• Wykształcenie pedagogiczne.

• Dyspozycyjność od poniedziałku do piątku.

• Kreatywność, poczucie humoru, cierpliwość.

• Prawo jazdy kat. B i własny samochód.

• Predyspozycje do pracy z dziećmi.

Więcej informacji pod numerem telefonu: 790 354 504

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Częstochowa

Wynagrodzenie: 2000-2500

Wymiar czasowy pracy: Dodatkowa / sezonowa

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 790354504

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: Usługi-Częstochowa.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty