Wykładanie towaru

Oferta pracy dodana przez: A Pokusa Wantola Workprofit, w kategorii: Praca fizyczna

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Oferta pracy dodana przez: A Pokusa Wantola Workprofit, w dniu: 2020-11-17

Pełna treść ogłoszenia:

Agencja Pracy Work&Profit

nr cert. 396

Obecnie dla naszego Klienta, poszukujemy osób na stanowisko:

WYKŁADANIE TOWARU (Częstochowa Północ)

Zakres obowiązków:

  • Ekspozycja towaru zgodnie z obowiązującymi zasadami
  • Wykładanie towaru na półki

 Oferujemy:

• Zatrudnienie w oparciu o umowę cywilnoprawną (praca tymczasowa)
• Wynagrodzenie wypłacane w terminie
• Konkurencyjne wynagrodzenie
• Elastyczny czas pracy - sam decydujesz, kiedy chcesz pracować pracować, dzięki temu pogodzisz pracę w Work&Profit z innymi obowiązkami
• Obsługę administracyjną on-line - dostęp do swojego konta, dzięki któremu wszystkie formalności załatwiasz bez konieczności wychodzenia z domu
• Profesjonalne wsparcie Koordynatora
• Bezpłatne szkolenia

Wymagania:

  • Ukończone 18lat
  • Aktualna książeczka sanitarno-epidemiologiczna
  • Komunikatywność i kultura osobista
  • Schludny wygląd
  • Pozytywne nastawienie
  • Status ucznia/studenta mile widziany

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych (oraz pozostałych informacji zawartych w CV) na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Work&Profit Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej  (Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 190 z 04.05.2016)

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Częstochowa

Wynagrodzenie: 17,00

Wymiar czasowy pracy: Dodatkowa / sezonowa

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 695647618

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: Usługi-Częstochowa.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty