Pracownik gospodarczy Głuchołazy

Oferta pracy dodana przez: Administracja TUWI.PL, w dniu: 2021-06-07

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Firma ARMA wspierająca zatrudnienie osób niepełnosprawnych, lider w zakresie usług ochrony osób i mienia oraz utrzymania czystości i porządku zatrudni:

Pracownik sprzątający Głuchołazy od poniedziałku do piątku 6-14 lub 7 - 15

Opis stanowiska:

- prace porządkowe na terenie zewnętrznym,

Wymagania:

- orzeczenie o niepełnosprawności,

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

Oferujemy:

- pracę w dużej i stabilnej firmie z ugruntowaną pozycją na rynku,

- zatrudnienie na umowę o pracę na pełny etat lub umowę zlecenie,

- przeszkolenie oraz możliwość rozwoju w strukturach firmy ,

- możliwość skorzystania z funduszu skierowanego dla osób niepełnosprawnych oraz świadczeń socjalnych po przepracowaniu trzech miesięcy np.

* dofinansowanie do leków co 6 miesięcy,

* dofinansowanie do okularów 350 zł,

* dofinansowanie turnusu rehabilitacyjnego do kwoty 300 zł,

* możliwość uzyskania ryczałtu za dojazd,

Rekrutacja 785510307, kierownik 605602284

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Głuchołazy

Wynagrodzenie: 2800

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Dodatkowe wymagania: Orzeczenie o niepełnosprawności

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 785510307

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: Usługi-Częstochowa.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty