MONTER PANELI FOTOWOLTAICZNYCH

Oferta pracy dodana przez: Renata Bartnicka Workroom Com, w dniu: 2018-08-01

Pełna treść ogłoszenia:

Poszukiwany MONTER ❗ PRACA OD ZARAZ❗
Praca przy budowie farm fotowoltaicznych w okolicach Częstochowy.
Obowiązki:
- budowa i montaż konstrukcji pod panele fotowoltaiczne
- układanie paneli
Wymagania:
- umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej
- doskonała organizacja czasu pracy i nastawienie na realizację wyznaczonych zadań
- dokładność, rzetelność i terminowość
- zaangażowanie w pełnione obowiązki
OFERUJEMY:
- Wynagrodzenie w wysokości 15zł - 17 zł netto za godz. w zależności od doświadczenia i zaangażowania
- Umowę zlecenie do końca roku z możliwością przedłużenia
- Zakwaterowanie w hotelu oraz transport z miejsca zakwaterowania na budowę

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV ze zdjęciem i klauzulą o przetwarzaniu danych zgodnych z RODO lub kontakt telefoniczny 604798600

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Częstochowa i okolice

Wynagrodzenie: 15zł-17 zł netto/godz

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 604798600, E-mail: renata.bartnicka@workroom.com.pl

Wyślij wiadomość

Oferta pracy dodana na portalu: Usługi-Częstochowa.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty