Kierowca dostawca mebli

Oferta pracy dodana przez: Administracja TUWI.PL, w dniu: 2021-05-29

To ogłoszenie może być już nieaktualne.

Pełna treść ogłoszenia:

Firma transportowa TERGOR LOGISTICS zatrudni

kierowców samochodu dostawczego do 3,5t (kat. B )

Kandydata powinna cechować:

-otwartość i komunikatywność

-wysoka kultura osobista

-odpowiedzialność i samodyscyplina w pracy

-umiejętność organizacji pracy

Wymagania:

-prawo jazdy kategorii B (min 1 rok)

-wiek 25-40 lat

Oferujemy:

-zarobki od 3600 do 6400 netto + napiwki

-stałą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

-szkolenie w zakresie montażu mebli

-ubranie pracownicze oraz narzędzia

-pracę na pojazdach Ducato, Crafter i Master w zabudowach 10 ep

-kilka razy w miesiącu mamy wyjazdy do klientów do np. Niemiec, Holandii czy Francji, są to zlecenie dla chętnych, dodatkowo płatne

Zakres obowiązków:

-dostawa mebli + montaż

Informacje dodatkowe:

-praca na terenie Polski, wyjazdy 1- lub 2-dniowe

-nocleg w hostelu na koszt pracodawcy

-praca ok 4 dni w tygodniu

-praca w dwuosobowym zespole

-preferowane osoby z woj. opolskiego

-pracujemy zgodnie z grafikiem tygodniowym ustalanym w piątek

-mile widziane doświadczenie

Dodatkowe informacje:

Miejsce pracy: Częstochowa, Opole, Polska

Wynagrodzenie: 3600-6400

Wymiar czasowy pracy: Pełny etat

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę

Kontakt w sprawie oferty pracy:

Telefon kontaktowy: 786210031

Wyślij wiadomość | Pokaż profil użytkownika

Oferta pracy dodana na portalu: Usługi-Częstochowa.pl

To Twoje ogłoszenie? - Edytuj treść oferty